kalendarz wesel

Catering

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cateringową, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne.

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas tak samo ważnym wydarzeniem, jak dla Ciebie. Podczas pierwszego spotkania nasz doświadczony personel dołoży wszelkich starań, by organizowane przez Ciebie przyjęcie stało się Twoim sukcesem.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wachlarz dań kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej, staropolskiej czy polskiej. Przygotowujemy również cateringi tematyczne, wśród których znajdziesz pieczonego prosiaka, dzika, czy oryginalne japońskie sushi. Naszą specjalnością są zdrowe i smaczne dania.

Elementem, który ma decydujące znaczenie w powodzeniu organizowanej przez nas uczcie kulinarnej, są ludzie. To właśnie oni decydują o smaku potraw, wyglądzie stołów i przede wszystkim atmosferze, która będzie panowała podczas imprezy. Dlatego też w skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy swoją ciężką pracą są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Za wyborem Hotelu Hołubowski przemawia wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do obsługi gości, punktualność i niezawodność. Bardzo szeroka gama potraw, jak również sama estetyka serwowanych dań sprawi, iż Twoi goście będą bardzo długo i bardzo dobrze wspominać zorganizowane przez Ciebie przyjęcie.

W ofercie cateringowej Hotelu Hołubowski znajdą Państwo bardzo rozbudowane menu, które sprosta wymaganiom najczulszego podniebienia.

Każda osoba jest inna, ma inne upodobania kulinarne, inne poczucie smaku. W związku z tym zawartość menu cateringowego każdorazowo ustalamy indywidualnie z klientem.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego jeśli masz własną koncepcję co do smaku lub wyglądu potraw – przyjdź do Hotelu Hołubowski i podziel się z nami swoimi pomysłami, na pewno sprostamy Twoim wymaganiom.

Naszą specjalnością są cateringi tematyczne:

Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem firmy cateringowej, nie zwlekaj! Przyjdź do Hotelu Hołubowski i sam się przekonaj, co możemy dla Ciebie przygotować!